Kongresové centrum

V Parkhotelu máme největší kongresové centrum v Plzni. Našich jedenáct sálů a salónků můžeme propojit, díky tomu můžete uspořádat malý workshop nebo třeba konferenci pro 2000 osob. Všechny prostory kongresového centra jsou nové a moderně vybavené.

Náš tým je připraven pomoci a poradit Vám i při plánování Vaší společenské události. Máme bohaté zkušenosti s pořádáním akcí, a proto dovedeme vyhovět nejrůznějším požadavkům a přáním organizátorů. V závislosti na povaze akce Vám vybereme nejvhodnější sály nebo jejich kombinace.

 

Reprezentativní kongresové centrum pro prestižní akce

Specializujeme se na pořádání akcí, zejména kongresů a konferencí, které jsou díky prostorám Parkhotelu jedinečné v celých západních Čechách. Kromě vědeckých a vzdělávacích akcí také pořádáme koncerty, maturitní plesy a další společenské události.  

Kongresové sály si můžete pronajmout a uspořádat událost podle svých představ. Naše kongresové centrum disponuje moderním vybavením, můžete se proto spolehnout na projektory s vysokým rozlišením a špičkové ozvučení. Každou akci může doprovázet raut nebo jiná forma občerstvení.

Prostory našeho kongresového centra jsou vhodné i pro semináře, výstavy a prezentace, veletrhy a workshopy. Výjimkou nejsou ani módní přehlídky předních návrhářů. Team-buildingy a firemní akce lze doplnit dalšími aktivitami, které kongresové centrum Parkhotel v Plzni nabízí, jako je školení,  tenis, relaxace u bazénu, zahradní party nebo třeba celé sportovní soustředění.

 

Jak uspořádat kongres v kongresovém centru Parkhotel

Obraťte se na nás, pokud máte jakýkoliv dotaz. Pokud jste si vybrali z našich sálů a salónků, můžete je přímo poptat přes níže uvedený formulář nebo nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky na +420 378 772 977.

 

Obrovská rozloha přitom útulné prostředí

Naše kongresové centrum má rozlohu interiérů 1800 čtverečních metrů. K tomu máme navíc k dispozici i venkovní prostory s rozlohou 3000 čtverečních metrů a ještě parkoviště pro 350 vozů s nabíječkami oblíbených elektromobilů značky Tesla. Celý komplex se rozkládá v prostředí Borského parku, který dává našemu centru přírodní nádech.

 

Rezervovat

Zaškrtnutím tlačítka souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Souhlasím se zpracováním všech poskytnutých osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, o ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob (včetně údajů zadávaných v průběhu komunikace s naší společností) společnosti Parkhotel Plzeň s.r.o. U Borského parku 31, 301 00 Plzeň , IČO: 61776734, CZ 61776734 která je správcem, a s jejich následným zpracováním (případně i prostřednictvím zpracovatele), a dále souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů pro následné obchodní a marketingové účely správce, s tím, že k těmto údajům mohou být přiřazeny i další údaje. Tento souhlas uděluji dobrovolně na dobu 10 let. Souhlas však mohu kdykoli písemně odvolat na adrese správce. Potvrzuji, že jsem byl upozorněn na svá práva související se správou a zpracováním osobních údajů Parkhotelu Plzeň s.r.o., zejména na to, že mám práva dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas můžu bezplatně kdykoli na adrese správce odvolat, že mám informace o jejich zpracování, právo přístupu k osobním údajům, právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci aj., i o právu obrátit se, v případě domnělého porušení svých práv, na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Stala se chyba.