Pobyt pro seniory 60+

Plzeň hraje všemi barvami, tak proč nestrávit pár nocí v hotelu Parkhotel Plzeň ?

Hledáte klidné místo přímo vedle největšího plzeňského parku, jsme zde pro vás. Rádi vám ukážeme město Plzeň, tak jak ho neznáte. 

 

the-elderly-are-happy-after-receiving-welfare-benefits-post-retirement-care-vector.jpg

Než vyrazíte do města 

V Parkhotelu můžete strávit příjemný den plný odpočinku a relaxace. Pokud patříte mezi aktivní milovníku sportu, určitě nezapomeňte tenisové náčiní doma. Máme pro vás skvělou 50% slevu na naše tenisové kurty. A když už náhodou zapomenete, nezoufejte, tenisové vybavení vám rádi zapůjčíme. Co by ale nemělo zůstat doma jsou vaše plavky. Náš venkovní vyhřívaný bazén, který je v provozu od června,  je pro Vás připraven denně od 10:00  do 18:00 hodin. 

Máme pro Vás něco navíc 

Když už vás lenošení nebude bavit máme pro vás odpolední kávu s dezertem, který pro vás připraví naši mistři kuchaři. 

Hurá do města 

Každou sobotu od 15:00 je pro vás připravena prohlídka města Plzně s průvodcem a to zcela ZDARMA. Pokud máte raději kousek přírody než ruch velkoměsta, náš hotel sídlí hned vedle největšího plzeňského parku, který hraje nejen na podzim, všemi barvami. 

Snídaně je základ  

Po ránu vás zláká vůně čerstvého pečiva na naši vyhlášenou snídani , kterou pro vás servírujeme denně od 6:30 do 10:00 . Přejeme Vám dobrou chuť.  

Co získáte a kolik to stojí

Pobyt pro seniory 60+: 2 noci -  kdykoli, dle aktuální obsazenosti od 5780,- CZK pro 2 osoby zahrnuje : 

  • Snídaně formou bufetu
  • Odpolední káva s dezertem v den příjezdu 
  • 50% sleva na tenis
  • Vyhřívaný venkovní bazén od června do září (10:00 - 18:00 hod)
  • Parkování zdarma
  • Prohlídka města s průvodcem v sezoně od dubna do září  (vždy v sobotu od 15.hodin) - informujte se o dostupnosti na recepci hotelu

 

 

Pro rezervace nás kontaktujte na hotel@parkhotel-czech.eu nebo klikněte na tlačítko Rezervovat a vyplňte objednávkový formulář. Těšíme se na Vaší návštěvu.

Rezervovat