Ubytování

 

Pokud chcete jen přespat nebo pobýt kratší dobu, pravděpodobně uvítáte pohodové ubytování v pokojích typu Standard. Pokud toužíte po prostornějším pokoji, nadchne Vás Superior Wenge nebo Superior Cherry. Když plánujete zůstat ubytovaní delší dobu, vhod Vám přijde Junior Apartment, který je jako menší byt. Více prostoru získáte v pokoji Business Apartment, který poslouží i celé rodině. Pro rodinnou dovolenou je vhodnější Family Apartment, který má navíc dvě samostatné koupelny. Pro nejnáročnější doporučujeme Presidential Apartment, který nadchne každého, kdo má rád špičkový komfort bez kompromisů.

 

To nejpříjemnější ubytování v Plzni získáte u nás

Parkhotel Plzeň poskytuje kvalitní hotelové ubytování v krásném prostředí Borského parku, který nabízí spoustu outdoorových aktivit. Kapacita hotelu je 310 lůžek ve 150 pokojích. Ubytujte se v našem hotelu ve městě Plzeň. Prohlédněte si naše pokoje na této stránce nebo rovnou proveďte rezervaci v sekci rezervace hotelu.

 

Šetříme životní prostředí

Pro podporu a zodpovědný ekologický přístup při zachování vašeho maximálního pohodlí jsou pokoje standartně uklízeny po druhé noci, resp. každý třetí den.  Pokud vám i přesto bude na pokoji něco ze sortimentu scházet, informujte nás, rádi vám pomůžeme.  

 

V našem hotelu si můžete vybrat:

  • 137 dvoulůžkových nebo jednolůžkových pokojů
  • 6 business apartment
  • 4 junior apartment
  • 2 family apartment
  • 1 prezidentský apartmán

 

Hotelové pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, WC, TV se satelitem (40 světových programů včetně japonských TV a rádií), telefonem s přímou volbou, minibarem, trezorem, free WiFi a všechny pokoje jsou klimatizované.

Při ubytování můžete využít bezplatné parkování na našem parkovišti pro osobní automobily a autokary. Hotelovým hostům nabízíme bezplatné využití venkovního bazénu (červen - září, denně od 10:00 do 18:00 hod.) a fitness centra (od 06:00 do 23:00 hodin).. Nově jsme nainstalovali i nabíječky pro elektromobily. Svůj pobyt v hotelu v Plzni si proto patřičně užijete.

Přejeme příjemné ubytování.