Svatby

 

Uspořádejte nejdůležitější den Vašeho života v našich prostorách!

Rádi s Vámi připravíme tradiční i netradiční formu svatební hostiny. Umíme zařídit veškeré tradice, které si budete přát a interiér i exteriér našeho hotelu Vám bude zcela k dispozici.

Představujete si Vaši svatbu u bazénu nebo v zahradách? Určitě se s Vámi domluvíme - jsme zde pro Vás a chceme, aby byl Váš den jedním slovem báječný!

Napište nám o bližší informace o volných termínech a o nabídku našich služeb nebo prolistujte našeho svatebního průvodce, kterého Vám velmi rádi zašleme.

 

hotel@parkhotel-czech.eu

tel: 378 772 977

Zaškrtnutím tlačítka souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Souhlasím se zpracováním všech poskytnutých osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, o ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob (včetně údajů zadávaných v průběhu komunikace s naší společností) společnosti Parkhotel Plzeň s.r.o. U Borského parku 31, 301 00 Plzeň , IČO: 61776734, CZ 61776734 která je správcem, a s jejich následným zpracováním (případně i prostřednictvím zpracovatele), a dále souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů pro následné obchodní a marketingové účely správce, s tím, že k těmto údajům mohou být přiřazeny i další údaje. Tento souhlas uděluji dobrovolně na dobu 10 let. Souhlas však mohu kdykoli písemně odvolat na adrese správce. Potvrzuji, že jsem byl upozorněn na svá práva související se správou a zpracováním osobních údajů Parkhotelu Plzeň s.r.o., zejména na to, že mám práva dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas můžu bezplatně kdykoli na adrese správce odvolat, že mám informace o jejich zpracování, právo přístupu k osobním údajům, právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci aj., i o právu obrátit se, v případě domnělého porušení svých práv, na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Stala se chyba.