Firemní večírky

Krásné zahradní večírky zná z filmů každý. Teď je však můžete prožít i Vy. Stmelte svůj tým kolegů a uspořádejte firemní večírek, na který nezapomenou. Příjemné prostředí venkovního bazénu s restaurací a grilováním nadchne každého.

 

Můžete uspořádat krátké školení nebo celý turnaj

Parkhotel má vlastní konferenční prostory, můžete proto před večírkem uspořádat třeba představení novinek vaší firmy nebo krátké školení. Pokud chcete celý den udělat zajímavějším, můžeme například uspořádat tenisový turnaj.

Uspořádat firemní akci můžete i v zimních měsících.

 

Firemní večírky v Parkhotelu

 

Poznejte kouzelnou atmosféru letních nocí v Parkhotelu

Každý firemní večírek je u nás významným zážitkem. Večerní světla s vůní grilu jsou základem pro vydařený večer. K dispozici budete mít služby restaurace, zároveň se můžete spolehnout, že v Parkhotelu točíme čistou Plzeň.

 

Kreativitě jdeme naproti

Pokud máte nápady, jak svůj večírek vylepšit, rádi Vám pomůžeme s přípravami i s organizací. Vyjdeme Vám vstříc, máme bohaté zkušenosti a Vaše nadšení je naše radost. Rezervujte svůj večírek ještě dnes a nabídku vám odešleme v co nejkratším možném čase.

Dovedeme zahrnout všechny Vaše požadavky, spolehnout se můžete na možnosti Parkhotelu:

  • Prostorné venkovní terasy
  • Grill
  • Bazén od června do září (10:00 - 18:00 hod)
  • Parkování zdarma
  • Ubytování na pokojích Superior Cherry a Superior Wenge
  • Vnitřní i venkovní posezení
  • Možnost uspořádání turnaje
  • Možnost využít konferenční sály na přednášku nebo školení

 

Rezervovat

Zaškrtnutím tlačítka souhlasíte se zpracováním osobních údajů. Souhlasím se zpracováním všech poskytnutých osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů, o ochraně osobních údajů v souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně fyzických osob (včetně údajů zadávaných v průběhu komunikace s naší společností) společnosti Parkhotel Plzeň s.r.o. U Borského parku 31, 301 00 Plzeň , IČO: 61776734, CZ 61776734 která je správcem, a s jejich následným zpracováním (případně i prostřednictvím zpracovatele), a dále souhlasím se zpracováním uvedených osobních údajů pro následné obchodní a marketingové účely správce, s tím, že k těmto údajům mohou být přiřazeny i další údaje. Tento souhlas uděluji dobrovolně na dobu 10 let. Souhlas však mohu kdykoli písemně odvolat na adrese správce. Potvrzuji, že jsem byl upozorněn na svá práva související se správou a zpracováním osobních údajů Parkhotelu Plzeň s.r.o., zejména na to, že mám práva dle Nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, tj. zejména že poskytnutí údajů je dobrovolné, že svůj souhlas můžu bezplatně kdykoli na adrese správce odvolat, že mám informace o jejich zpracování, právo přístupu k osobním údajům, právo na opravu těchto osobních údajů, blokování nesprávných osobních údajů, jejich likvidaci aj., i o právu obrátit se, v případě domnělého porušení svých práv, na Úřad pro ochranu osobních údajů.
Stala se chyba.